0 850 221 84 46
0553 166 07 27

Petek Temizleme

Makineli ve İlaçlı Profesyonel Petek Temizleme

Petek Temizleme

Petek Temizleme

Özellikle kış aylarında ısıtma için kullanımı artan kombiler zamanla çalışma süresiyle bağlantılı olarak ilk günkü performanslarını gösteremez. Isıtma problemi çeşitli sebeplerden dolayı olabilmektedir. Bu sorunlardan başında Kombi Bakımı ve peteklerde oluşan kirlilikten kaynaklanmaktadır. Bu sorunu ortadan kaldırılmaz ise ciddi anlamda enerji sarfiyatı ve kombide yüksek masraf açacak tamir işleri çıkabilmektedir. Servis olarak Petek Temizleme işlemiyle ortaya çıkan tüm bu sorunların önüne geçerek kombinizin ilk gün ki performansı kavuşması sağlıyoruz.

Kombi kullanıcıların zaman içerisinde peteklerdeki kirlilikten kaynaklı olarak oluşabilecek sorunları sizler için sıraladık.

  • Sadece kombiye yakın petekler ısınıyor diğerleri hiç ısınmıyor
  • Peteğin sadece üstü ısınıyor altı ısınmıyor
  • Son petekler hiç ısınmıyor
  • Petekler az ısınıyor
  • Derece yükseltilmesine rağmen peteklerin yeterince ısınmaması
  • Önce ki yıl yakılan dereceden çok daha az ısıtması
petek-temizleme
petek-temizleme

Petek Temizliği Profesyonellik gerektiren ciddi bir iştir. Yapılan yanlış bir işlem hem peteklerinizde hem de Kombinizde ciddi arızalara neden olabilmektedir.

Servisi olarak Ankara’nın her yerine Petek Temizliği hizmeti vermekteyiz. Haftanın 7/24 saat servisimize 0 312 666 05 10 – 0553 166 07 27 numaralardan randevu ve bilgi almak için arayabilirsiniz. Alanın da uzman ekiplerimizde siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız.

Yaptığımız Petek Temizliği İşlemi Servisimiz tarafından 1 yıl garantili olarak yapmaktayız.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonŞimdi Ara