0 850 221 84 46
0532 499 24 84

Kombi Bakımı ve Petek Temizliği

Kombi Bakımı ve Petek Temizliği

Kombi Bakımı ve Petek Temizliği

Özellikle kış aylarında ısıtma için kullanımı artan kombiler zamanla çalışma süresiyle bağlantılı olarak ilk günkü ısıtma performanslarını gösteremez. Bu ısıtma performans düşüklüğünün çeşitli sebeplerden dolayı kaynaklanmaktadır. Bu sorunlardan başında bakımı yapılmayan Kombiler ve Peteklerde oluşan kirlilikten dolayı oluşabilmektedir. Bu sorunu ortadan kaldırılmaz ise ciddi anlamda enerji sarfiyatı ve kombide yüksek masraf açacak tamir işleri çıkabilmektedir. Zamanında yapılacak Kombi Bakımı ve Petek Temizliği işlemiyle ortaya çıkan tüm bu sorunların önüne geçerek kombinizin ilk gün ki performansı kavuşması sağlıyoruz.

Kombi Bakımı ile ilgili daha detaylı bilgiyi Kombi Bakımı Tıklayarak Öğrenebilirsiniz.

Peteklerde oluşan kirlilik kombinin çalışması süresiyle alakalı olabildiği gibi peteklerin ilk montajından dolayı da olabilmektedir. Peteklerde oluşan kirlilik ( Tortu, Çamur, Kireç ) peteklerin performansıyla alakalı problem oluşturmasıyla birlikte kombide özellikle Pompa, Üç yollu ve Üç Yollu Motoru, Daldırma Sensör, Plaka ve Ana Eşanjörün Tıkanması ve Arızalanması neden olabilmektedir. Kombi kullanıcıların zaman içerisinde peteklerdeki kirlilikten kaynaklı olarak oluşabilecek sorunları sizler için sıraladık.

Sadece kombiye yakın petekler ısınıyor diğerleri hiç ısınmıyor
Peteğin sadece üstü ısınıyor altı ısınmıyor
Son petekler hiç ısınmıyor
Petekler az ısınıyor
Derece yükseltilmesine rağmen peteklerin yeterince ısınmaması
Önce ki yıl yakılan dereceden çok daha az ısıtması
Peteklerin hiçbir şekilde ısınmaması
Peteklerinin yarısının ısınması yarısının ısınmaması
Peteklerin Altlarının üste göre daha sıcak olması

kombi bakımı ve petek temizliği
kombi bakımı ve petek temizliği

Kombi Bakımı Petek Temizliği Profesyonellik gerektiren ciddi bir iştir. Yapılan yanlış bir işlem hem peteklerinizde hem de Kombinizde ciddi arızalara neden olabilmektedir. Göktürk Kombi Bakımı Petek Temizliği Servisi olarak Ankara’nın her yerine Kombi Bakımı Petek Temizliği hizmeti vermekteyiz. Haftanın 7/24 saat servisimize 0 312 666 05 10 – 0552 272 95 88 numaralardan randevu ve bilgi almak için arayabilirsiniz. Alanın da uzman ekiplerimizde siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız.

Yaptığımız Kombi Bakımı ve Petek Temizliği İşlemi Servisimiz tarafından 1 yıl garantili olarak yapmaktayız.

Kombi Bakımı Petek Temizliği

Göktürk Kombi Bakımı ve Petek Temizleme Servisi olarak Kombilerin bakımını en az Yılda 1 defa Peteklerin temizliğinde ise en az 2 yılda 1 defa yapılması önermekteyiz. Detaylı ve profesyonelce yapılacak kombi bakımı petek temizleme sizlerin de daha verimli ısınmanıza % 30 enerji tasarrufu sağlamanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca kombinizde oluşabilecek arızaların önüne geçerek ciddi maliyet gerektirecek tamir masrafından kurtulmanıza yardımcı olacaktır.Kombi Bakımı Petek Temizleme

 

Yorumlar: 1

  1. […] konusunda firmamız her zaman en iyi şekilde sizlere destek vermektedir. Daha detaylı bilgi için Kombi Bakımı ve Petek Temizliği yazımızı […]

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonŞimdi Ara