0 850 221 84 46
0532 499 24 84

Kalorifer Petek Temizleme

Kalorifer Petek Temizleme

Kalorifer Petek Temizleme

Özellikle kış aylarında ısıtma için kullanımı artan kombiler zamanla çalışma süresiyle bağlantılı olarak ilk günkü performanslarını gösteremez. Isıtma problemi çeşitli sebeplerden dolayı olabilmektedir. Bu sorunlardan başında Kombi Bakımı ve Peteklerde oluşan kirlilikten kaynaklanmaktadır. Bu sorunu ortadan kaldırılmaz ise ciddi anlamda enerji sarfiyatı ve kombide yüksek masraf açacak tamir işleri çıkabilmektedir. Servis olarak Kalorifer Petek Temizliği işlemiyle ortaya çıkan tüm bu sorunların önüne geçerek kombinizin ilk gün ki performansı kavuşması sağlıyoruz.

Kombi kullanıcıların zaman içerisinde peteklerdeki kirlilikten kaynaklı olarak oluşabilecek sorunları sizler için sıraladık.

Sadece kombiye yakın petekler ısınıyor diğerleri hiç ısınmıyor
Peteğin sadece üstü ısınıyor altı ısınmıyor
Son petekler hiç ısınmıyor
Petekler az ısınıyor
Derece yükseltilmesine rağmen peteklerin yeterince ısınmaması
Önce ki yıl yakılan dereceden çok daha az ısıtması

Kalorifer Petek Temizleme Profesyonellik gerektiren ciddi bir iştir. Yapılan yanlış bir işlem hem peteklerinizde hem de Kombinizde ciddi arızalara neden olabilmektedir. Göktürk Petek Temizleme Servisi olarak Ankara’nın her yerine Kalorifer Petek Temizliği hizmeti vermekteyiz. Haftanın 7/24 saat servisimize 0 312 666 05 10 – 0535 272 95 88 numaralardan randevu ve bilgi almak için arayabilirsiniz. Alanın da uzman ekiplerimizde siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız.

Kalorifer Petek Temizleme

Yaptığımız Kalorifer Petek Temizleme İşlemi Servisimiz tarafından 1 yıl garantili olarak yapmaktayız.

kalorifer-petek-temizliği
kalorifer-petek-temizliği

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonŞimdi Ara