0 850 221 84 46
0553 166 07 27

Doğalgaz Petek Temizleme

Makineli ve İlaçlı Profesyonel Petek Temizleme

Doğalgaz Petek Temizleme

Doğalgaz Petek Temizleme

Özellikle kış aylarında ısıtma için kullanımı artan kombiler zamanla çalışma süresiyle bağlantılı olarak ilk günkü ısıtma performanslarını gösteremez. Bu ısıtma performans düşüklüğünün çeşitli sebeplerden dolayı kaynaklanmaktadır. Bu sorunlardan başında Kombi Bakımı ve Peteklerde oluşan kirlilikten dolayı oluşabilmektedir. Bu sorunu ortadan kaldırılmaz ise ciddi anlamda enerji sarfiyatı ve kombide yüksek masraf açacak tamir işleri çıkabilmektedir. Servis olarak Doğalgaz Petek Temizleme işlemiyle ortaya çıkan peteklerle alakalı tüm bu sorunların önüne geçerek kombinizin ilk gün ki performansı kavuşması sağlıyoruz.

Peteklerde oluşan kirlilik kombinin çalışması süresiyle alakalı olabildiği gibi peteklerin ilk montajından dolayı da olabilmektedir. Peteklerde oluşan kirlilik ( Tortu, Çamur, Kireç ) peteklerin performansıyla alakalı problem oluşturmasıyla birlikte kombide özellikle Pompa, Üç yollu ve Üç Yollu Motoru, Daldırma Sensör, Plaka ve Ana Eşanjörün Tıkanması ve Arızalanması neden olabilmektedir. Kombi kullanıcıların zaman içerisinde peteklerdeki kirlilikten kaynaklı olarak oluşabilecek sorunları sizler için sıraladık.

  • Sadece kombiye yakın petekler ısınıyor diğerleri hiç ısınmıyor
  • Peteğin sadece üstü ısınıyor altı ısınmıyor
  • Son petekler hiç ısınmıyor
  • Petekler az ısınıyor
  • Derece yükseltilmesine rağmen peteklerin yeterince ısınmaması
  • Önce ki yıl yakılan dereceden çok daha az ısıtması
  • Peteklerin hiçbir şekilde ısınmaması
  • Peteklerinin yarısının ısınması yarısının ısınmaması
  • Peteklerin Altlarının üste göre daha sıcak olması

Doğalgaz Petek Temizleme Profesyonellik gerektiren ciddi bir iştir. Yapılan yanlış bir işlem hem peteklerinizde hem de Kombinizde ciddi arızalara neden olabilmektedir. Göktürk Petek Temizleme Servisi olarak Ankara’nın her yerine Doğalgaz Petek Temizliği hizmeti vermekteyiz. Haftanın 7/24 saat servisimize 0 312 666 05 10 – 0552 272 95 88 numaralardan randevu ve bilgi almak için arayabilirsiniz. Alanın da uzman ekiplerimizde siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız

Yaptığımız Doğalgaz Petek Temizleme İşlemi Servisimiz tarafından 1 yıl garantili olarak yapmaktayız.

Doğalgaz Petek Temizliği
Doğalgaz Petek Temizliği

Doğalgaz Petek Temizliği

Göktürk Doğalgaz Petek Temizliği Servisi olarak Kombilerin en az Yılda 1 defa Peteklerin Temizliğinin ise en az 2 yılda 1 defa yapılması önermekteyiz. Detaylı ve profesyonelce yapılacak kombi bakımı ve petek temizliği sizlerin de daha verimli ısınmanıza % 30 enerji tasarrufu sağlamanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca kombinizde oluşabilecek arızaların önüne geçerek ciddi maliyet gerektirecek tamir masrafından kurtulmanıza yardımcı olacaktır.

doğalgaz-petek-temizleme

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonŞimdi Ara