0 850 221 84 46
0532 499 24 84

Doğalgaz Petek Temizleme Fiyatları

Doğalgaz Petek Temizleme Fiyatları

Doğalgaz Petek Temizleme Fiyatları 2020-2021

Özellikle yıllarda havaların soğumaya başladığı sonbaharla birlikte kış aylarında Tüm Türkiye’de petek temizliği ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Bu durum insanların da bu konuda araştırma yönlendirmektedir. Araştırma ve bilgi konusunun başında da Doğalgaz Petek Temizleme Fiyatları gelmektedir.

Bu durumun doğmasının başlıca sebebi; Kombi ve Peteklerdeki ısı ve performans kayıplarından dolayı çok yüksek Doğalgaz Faturalarının gelmesidir. Petekler birçok denenden ötürü performans düşüklükleri neden olur. Ters bağlantı, peteklerdeki hava oluşumu, vana problemleri ve peteklerin içerisinden bulunan suyun zamanla kullanımla birlikte tortu, çamur, balçık, kireç gibi akışı engelleyen materyaller oluşmasıdır. Peteklerin içerinde su akışkanlığı engelleyen bu materyallerin fazla olması ise peteklerde ısıtma sorunu da o kadar artmaktadır. İşinin ehli kişilerce yapılacak Petek Temizliği % 30 varan yakıt tasarrufunun yanında. Tüm bu oluşacak kireç, tortu, balçık vb. ortadan kalkmasına yardımcı olmakla birlikte aşağıda ki sıraladığımız sorunların ortan kaldıracaktır. Ayrıca cihazının daha performanslı, daha uzun sorunsuz çalışması ve daha uygun maliyetleri ısınmanıza neden olacaktır.

petek-temizligi-fiyatlari
petek-temizligi-fiyatlari
  • Peteklerin üstü ısınıyor altı ısınmıyor
  • Özelikle son petekleri hiç ısınmıyor
  • Sadece kombiye yakın petek ısınıyor
  • Peteklerin hiç biri ısınmıyor
  • Peteklerin yarısı ısınıyor
  • Kombi petek derecesi yükseltilse bile petekler yeterince ısı vermiyor

Genel olarak insanların peteklerle alakalı olarak karşılaştığı sorunlar yukarıdaki yazdığımız gibi veya bunları benzeridir.

Doğalgaz Petek Temizleme Fiyatları birçok etkene göre değişmektedir. Evin ve iş yerinin kullanılan petek sayıları, peteklerin türü, petekleri temizlerken kullanılan kimyasal ilacın miktarı ve kalitesine göre Doğalgaz Petek Temizleme Fiyatları değişmektedir.

Doğalgaz Petek Temizleme Fiyatları ev ve iş yerinde bulunan petek sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Doğalgaz Petek Temizliği Fiyatları 1+1 bir daire için farklı 2+1 daire için farklı 3+1 daire için farklı bir Doğalgaz Petek Temizleme Ücretleri vardır. Bunun sebebi kullanılacak kimyasal ve zamanın olarak fark etmesidir.

  Petek Adedi  1-6  7-8  9-10
  Genleşme Tankı Kontrol ve Basımı    Ücretsiz    Ücretsiz    Ücretsiz
  Dönüş Filtre Temizliği  Ücretsiz  Ücretsiz  Ücretsiz
  Süre    45 dakika  60 dakika  75 dakika
  Fiyatı    100 TL  150 TL  180 TL

Doğalgaz Petek Temizleme Fiyatları değiştiren bir başka faktör ise piyasada kullanılan petek çeşididir. Petekler çeşit olarak Döküm Petek, Panel Petek ve Alurad Petek olarak adlandırırlar. Doğalgaz Petek Temizleme işlemi peteklerin yapısından dolayı harcanacak zamanda farklılık göstermektedir. Ayrıca Peteklerde kullanılan kimyalarda Doğalgaz Petek Temizleme Ücretleri değiştirmektedir. Piyasada çok fazla çeşit ve özellikte petek temizleme kimyasalı bulunmaktadır. Bu durumda Doğalgaz Petek Temizliği Ücreti yansımaktadır.

Göktürk Petek Temizleme Servisi olarak Yaptığımız Doğalgaz Petek Temizliği hizmetinde Genleşme Takının Havasını ve Kombi Petek Dönüş Filtresini Ücretsiz olarak basıyor ve temizliyoruz Doğalgaz Petek Temizleme İşlemi genleşme tankı ve filtre ile bir bütündür. Yapılacak eksik bir işlem peteklerinizi aynı sorunlarının devamı anlamına gelmektedir. İşinin ehli profesyonel olarak yapacağımız bir makine ve ilaçla birlikte yapılacak olan detaylı bir petek temizliği karşılaştığınız sorunların ortadan kalkmasına ve cihazının daha iyi performansla ilk gün ki çalışmasına neden olacaktır.

Servis olarak uyarıyoruz! Doğalgaz Petek Temizleme Fiyatları konusu piyasada çok fazla bu işi yapan kişi ve servisler bulunmaktadır. Bu durum istismar edilebilmektedir. Doğalgaz Petek Temizliği basit gibi görünse de ciddi uzmanlık isteyen bir iştir.  Ucuz ve deneyimsiz kişilere yaptırılacak bir Doğalgaz Petek Temizleme hem kombinizin hem de petekleriniz zarar görmesinde neden olmaktadır. Bilinçsizce kullanılan petek temizleme ilaçları zamanla birlikte peteklerin bağlantı noktalarından sızıntı ve su kaçaklarına ayrıca peteklerin delinmesi yol açabilmekte ve ciddi masraf gerektiren tamir işlerine neden olmaktadır.

Ayrıca bilinçsiz kullanılan ilaç petek ve kombi bir bütün olduğu için kombiye geçip kombinin çeşitli parçalarda zarar verme ihtimali vardır. Devir daim pompası Üç Yollu vana, Üç yolu motor, Plaka ve ana Eşanjör Daldırma sensörler bunların bazılarıdır.

Göktürk Petek Temizleme Servisi olarak Yaptığımız Doğalgaz Petek Temizleme işlemlere 1 Yıl Servis Garantisi vermekteyiz.

Kombi Bakımı ve Doğalgaz Petek Temizleme Ücretleri konusunda aklınıza takılacak tüm soru ve görüşleriniz için 7/24 ister bu sayfanın altında ki yorum ekle bölümü sorunuzu ekleye bilir. İster iletişim numaralarımızdan bizlerle iletişime geçip daha detaylı bilgi ve randevu talep edebilirsiniz. Alanında uzman ekiplerimizle sizlere haftanın 7/24 saat sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyatlara sunmak için çalışmaktayız.

doğalgaz petek temizleme fiyatları
doğalgaz petek temizleme fiyatları

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonŞimdi Ara